Türkçe

Radisson Blu Resort & Spa, çesme

0 Yorum
302 Okunma
İlan İçerikleri
Resim yükleniyor. lütfen bekleyiniz.
Diğer resimleri görmek için küçük resimlerin üzerine tıklayınız
İlanın Adı
Radisson Blu Resort & Spa, çesme
İlan Kodu
İlan kod-1014
ilanın eklenme tarihi
26 Temmuz 2013 15:40 Cuma
Sabit Telefon
90 232 455 45 00
 • adres
  Altınyunus mah 3435 Sok No. 25 İzmir Çeşme 35930, Türkiye
Radisson Blu Resort & Spa, çesme ürünle ilgili açıklama Ege denizinin kristal berraklığındaki mavi sularında uzanan Radisson Blu Resort & Spa Çeşme, Türkiye’nin batısındaki nefes kesen doğal plajları ve tabiatı kefşetmek için mükemmel bir merkezdir. Otelde 312 adet eşsiz donanımlı oda, 3500 m² kapalı alanda Spa & Sağlık Merkezi, iki adet mükemmel restoran, kapalı ve açık yüzme havuzları ile bir gece kulubü bulunmaktadır. Çeşme’nin ünlü plajlarının hemen yanıbaşında yer alan ve popular tatil mekanları olan Ilıca ve Alaçatı’ya kısa bir yolculukla ulaşabileceğiniz konumdaki tesisimiz, gerek iş seyahatleriniz gerek tatil amaçlı gezileriniz için mükemmel bir tercih olacaktır.
 • Türkiye’nin 3.büyük şehri olan İzmir’e 88km uzaklıkta, popüler tatil merkezi olan Çeşme’de yer almaktadır.
 • Otelimizin yanıbaşında birkaç adet mavi bayraklı plaj bulunmakta olup, sörfçüler için ideal bir mekan olan Alaçatı’ya çok kısa bir araba yolculuğu ile ulaşılabilir.
 • Otelde, 42 adet geniş ve ferah suit, 2 adet de Kral Dairesinin de dahil olduğu 312 modern ve sofistike oda bulunmaktadır.
 • Otelin iki adet restoranında çeşitli mutfak seçenekleri ile yemek servisi sunulmaktadır.
 • Arkadaşlarınız ya da ailenizle buluşmalarınız ya da toplantılarınız için düzenlenmiş olan Lobi Alanı, toplam 500m² lik bir alana yayılmıştır.
 • Akşam ya da gece eğlenceleriniz için otelimizin 3 adet barında mükemmel bir şekilde hazırlanan içkilerinizi yudumlayabilir ya da gece kulübümüzün pistinde dans ederek eğlenebilirsiniz.
 • Müşterilerimiz açık yüzme havuzlarımız ve tenis kortlarımızdan yararlanarak Ege güneşinin keyfine varabilirler.
 • Otelimizde ayrıca birkaç adet satış mağazası ve açık otopark da bulunmaktadır.
 • Çocuklarınız Çocuk Kulubümüzün geniş imkanlarından ve eğlenceli aktivitelerinden yararlanırken sizler de burada dinlenebilirsiniz.
 • Oldukça etkileyici bir atmosferi olan ve 600m²’nin üzerinde bir alana yayılan Balo Salonumuz, geniş katılımlı toplantılarınız, özel yemekleriniz ve düğünleriniz için ideal bir mekandır.
Çeşme’deki bu beş yıldızlı otelde kalın ve Ege Denizi’ne bakan merkezi lokasyonumuzdaki üstün hizmetlerden faydalanın. Misafirlerimiz, ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet erişimi, Dulcis Termal Spa&Hamam, açık yüzme havuzları ve tenis kortları gibi imkanlardan faydalanırken zevkle döşenmiş oda ve suitlerimizin tadını çıkarıyor. Otelde aynı zamanda lezzetli yemeklerin sunulduğu restoranlar ve çeşitli etkinlikler için esnek toplantıimkanı bulunuyor.